O firmie Mbest

  Firma Mbest powstała w 2005 roku.
Nasi pracownicy wcześniej pracowali w ogólnopolskich firmach komputerowych dzięki czemu dysponują wiedzą a co najważniejsze posiadają kilku letnią praktykę w dziedzinie webmasterstwa oraz w tworzeniu oprogramowania internetowego jak i grafik komputerowych.

Dysponujemy wiedzą umożliwiającą nam tworzenie serwisów internetowych spełniających dzisiejsze standardy oraz zdolnościami w zakresie tworzenia grafiki komputerowej w szeroko pojętym zakresie.

Dzięki dobrej organizacji, doświadczeniu, specjalizacji firma Mbest stworzy Państwu stronę www na miarę XXI wieku.

Ilość zadowolonych klientów których obsługuje nasza firma ciągle rośnie i na dzień dzisiejszy przekracza liczbę 200.  Dzięki naszej szerokiej ofercie w zakresie obsługi firm – instytucji oraz osób prywatnych jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom naszych klientów.


JAKIE KORZYŚCI MOŻNA OSIĄGNĄĆ...

Przedsiębiorstwo decydując się na zaistnienie w sieci zazwyczaj traktuje swoją stronę jako kolejną (kosztowną) wizytówkę. Tymczasem poprzez odpowiednie wprowadzenie firmy do sieci Internet można osiągnąć istotny przyrost liczby klientów przy niskim koszcie dotarcia do nich. Proste i szybkie umieszczanie aktualnej oferty, dodatkowych informacji handlowych i ułatwienie kontaktów z pewnością poprawi pracę biura i relacje z dotychczasowymi klientami. Nie bez znaczenia jest też możliwość obszernego przedstawienia profilu firmy i jej wizerunku.
<- powrót
MBEST PIOTR MICHALSKI
ul. Kiełkowska 5A
64-211 Obra

tel.kom. 607 300 910
E-mail: mbest@mbest.pl
Mapa Dojazdu
liczba odwiedzin: 427987 online: 1