Program Zbiory Mbest - do kontroli zbiorów i rozliczeń pracowników

  Program do kontroli zbiorów.

Program Zbiory Mbest jest aplikacja przeznaczoną do kontroli i organizacji zbiorów owoców, warzyw, grzybów.
Program zbiory został stworzony na potrzeby firm które chcą usprawnić rozliczenia z pracownikami oraz mieć pełną kontrolę nad wydajnością podczas procesów zbiorów.
System umożliwia drukowanie kodów kreskowych w których są zawarte informacje o zbiorze oraz osobie zbierającej. Po wprowadzeniu kodu do systemu automatyczni dane są przetwarzane i dzięki narzędziu administracyjnemu możemy rozliczać pracowników oraz dokonywać zestawień rozliczeniowych.

Sam program posiada wiele przydatnych funkcji ułatwiających pracę oraz prowadzenie kontroli zbiorów np. pieczarek, warzyw, owoców itp.

Oprogramowanie sprawdza się przede wszystkim w pieczarkarniach gdzie zbiory pieczarek i kontrola nad rwaczkami została zautomatyzowana i dzięki programowi ułatwia kontrolę i przyśpiesza wydajność. Jednak szeroka funkcjonalność i mobilność z kolektorami danych umożliwia dokonywania kontroli nad zbiorami również na polach. Właśnie dla tego program zdaje swoją rolę również przy zbiorach owoców, warzyw itp.

Ogromnym atutem programu jest jego elastyczność dzięki czemu można go wdrożyć nie tylko w pieczarkarni ale również w branżach warzywnych oraz owocowych.
Zbiory owoców i warzyw można również usprawnić dzięki naszej aplikacji. Dodatkowym atutem jest możliwość rozbudowy oprogramowania na potrzeby klientów.

Więcej informacji na temat programu mogą Państwo znaleźć tutaj: Program Zbiory owoców, warzyw, grzybów.


<- powrót
MBEST PIOTR MICHALSKI
ul. Kiełkowska 5A
64-211 Obra

tel.kom. 607 300 910
E-mail: mbest@mbest.pl
Mapa Dojazdu
liczba odwiedzin: 423283 online: 1